Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
ХVIII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 07/07/2017 року№216с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с. Біла вул. Сергія Камінського, 90 Ямпільського району Донченко Ірині Кирилівні.

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Донченко Ірини Кирилівни сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою ,щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання орієнтовною площею  0,33 га, в тому числі 0,25 га.   для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ), та 0,08 для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Біла вул..Сергія Камінського, 90  Ямпільського району, Донченко Ірині Кирилівні
  2. Донченко Ірині Кирилівні замовити виготовлення технічної документації із  землеустрою у організації ,яка має дозвіл (ліцензію) на усі види  робіт.

3.Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну  комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.

Сільський голова Андрій Лаврук