Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
ХVIII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 07/07/2017 року №215 с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с. Гальжбіївка вул. Травнева, 5 Ямпільського району Козачок Наталії Володимирівні.

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Козачок Наталії Володимирівні сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою ,щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання загальною площею  0,37 га, в тому числі 0,25 га.,  для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ), 0,12 га., для ведення садівництва за адресою с.Гальжбіївка вул.. Травнева,5, Ямпільського району, Козачок Наталії Володимирівні
  2. Козачок Наталії Володимирівні замовити виготовлення  технічної документації із  землеустрою у організації ,яка має дозвіл (ліцензію) на усі види  робіт.

3.Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну  комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.

Сільський голова Андрій Лаврук