Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
ХVIII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 07/07/2017 року №212 с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с. Оксанівка вул. Центральна,23 Ямпільського району Руденко Павлу Ігоровичу.

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Руденко Павла Ігоровича сесія сільської ради.

 

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою ,щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання орієнтовною площею 0,4780 га, в тому числі 0,25 га.   для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ),0,2280 для ведення особистого селянського господарства за адресою с.Оксанівка, вул.. Центральна,23 Ямпільського району, Руденко Павлу Ігоровичу
  2. Руденко Павлу Ігоровичу замовити виготовлення  технічної документації із  землеустрою у організації ,яка має дозвіл (ліцензію) на усі види  робіт.

3.Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну  комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.

 

Сільський голова Андрій лаврук