Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
ХVIII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 07/07/2017 року
на землю гр. Ільніцькій Валентині Василівні по вул. Огородня, 62 , с. Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.

Розглянувши технічну документацію із землеустрою гр. Ільніцької Валентини Василівни, щодо складання документів, що посвідчують право власносності на земельну ділянку по вул Огородня, 62, с. Гальжбіївка, керуючись ст.. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,118,121,125,126 Земельного Кодексу України ,сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку  гр.Ільніцькій Валентині Василівні загальною площею 0,25га.,  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд кадастровий номер 0525681600:01:002:0005,    по вул. Огородня, 62,   с. Гальжбіївка  Ямпільського району.
  2. Передати у власність гр. Ільніцькій Валентині Василівні земельну ділянку загальною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд   по вул.Огородня, 62 с. Гальжбіївка Ямпільський район Вінницька область
  3. Зареєструвати гр. Ільніцькій Валентині Василівні право власності на земельну ділянку в розмірі фактичного землекористування загальною площею 0,25  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд .
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях ,екології та природних ресурсів.

 

Сільський голова Андрій Лаврук