Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського
Вінницької
37 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 10/07/2019 року№701Гальжбіївка
Про затвердження Програми забезпечення та фінансової підтримки приміських перевезень по маршруту Ямпіль – Гальжбіївка-Біла-Ямпіль на 2019-2020 роки

Відповідно до п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", до підпункту «б» п. 4 ст. 89 Бюджетного кодексу України, враховуючи клопотання районної державної адміністрації та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань планування бюджету, фінансів і цін, соціально – економічного розвитку та комунальної власності, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму забезпечення та фінансової підтримки приміських перевезень по маршруту Ямпіль-Гальжбіївка-Біла- Ямпіль на 2019-2020 роки (додається).
  2. Проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян транспортом приміського сполучення, по маршруту Ямпіль-Гальжбіївка-Біла-Ямпіль на 2019-2020 роки, проводити за умови регулярного транспортного перевезення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету, фінансів і цін, соціально – економічного розвитку та комунальної власності.

Програма забезпечення та фінансової підтримки

приміських перевезень по маршруту Ямпіль-Гальжбіївка-Біла

на 2019-2020 роки

  1. Загальна характеристика

 

1Ініціатори розроблення програмиУправління соціального захисту населення районної державної адміністрації. 

 

2Розробник програмиГальжбіївська сільська рада

 

3Відповідальний виконавецьУправління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Гальжбіївська сільська рада

4Учасники програмиАвтотранспортні підприємства всіх форм власності, які здійснюють перевезення автотранспортом приміського сполучення
5Термін реалізації програми 2019-2020 роки

 

6Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм)Бюджет сільської ради,

Районний бюджет

7Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього105,9 тис. грн.
8У тому числі основні джерела фінансуванняРайонний бюджет

Бюджет сільської ради

 

  1. Опис Програми

Програма забезпечення та фінансової підтримки приміських перевезень по маршруту Ямпіль-Гальжбіївка-Біла-Ямпіль на 2019-2020 роки покликана сприяти реалізації Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», « Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», постанов і розпоряджень КМУ щодо соціального захисту окремих категорій громадян та реалізації їх права на пільговий проїзд автотранспортом приміського сполучення.

  1. Мета Програми

Програма приймається з метою реалізації державної політики в галузі соціального забезпечення та соціального захисту населення та вдосконалення механізму проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, надання послуг, проведення обліку та розрахунків за рахунок коштів районного бюджету та спів фінансування з місцевого бюджету.

 

  1. Завдання і заходи Програми та результативні показники

 

Реалізація завдань Програми, здійснюється шляхом спів фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету згідно з Порядком проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом приміського сполучення, проведення обліку та розрахунків шляхом використання коштів місцевого бюджету.  Реалізація цієї програми впорядковує механізм проведення компенсаційних виплат автотранспортному підприємству за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом по маршруту Ямпіль-Гальжбіївка-Біла-Ямпіль на 2019-2020 роки.

  1. Показники витрат

 

З місцевого бюджету планується виділення коштів на проведення видатків на виконання Програми на протязі 2019-2020 роки згідно проведених УПСЗН  РДА нарахувань у відповідності з Порядком проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом приміського сполучення, проведення обліку та розрахунків.

 

  1. Показники ефективності

 

Фінансування Програми здійснюється в межах видатків, передбачених у районному та місцевих бюджетах, а також інших джерелах фінансування не заборонених законодавством.

 Обсяг коштів,

які пропонується залучити на виконання програми,    тис. грн.

2019  р.2020 р.
Обсяг ресурсів всього, в т.ч.:45,960,0
районний бюджет30,030,0
бюджет сільської ради15,930,0
інші джерела не заборонені законодавством00

 

  1. Система управління та контролю за ходом виконання Програми

 

Координацію дій щодо реалізації Програми здійснює управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Відповідальність за виконання Програми покладається на заступника голови районної державної адміністрації, до обов’язків якого належать питання соціального захисту населення і керівника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

 

 

Секретар сільської ради                                                     Ольга Дусь

 

Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович