Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського
Вінницької
37 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 10/07/2019 року№690Гальжбіївка
Про добровільне об’єднання територіальних громад

Розглянувши лист Ямпільського міського голови № 02-12/271 від 20.05.2019 року щодо ініціювання створення Ямпільської територіальної громади з центром у м.Ямпіль, рішення Ямпільської міської ради від 15 травня 2019 р № 950 «Про ініціювання добровільного об’єднання громад» в Ямпільську об’єднану територіальну громаду в межах Ямпільського району з центром у м.Ямпіль в межах затвердженого перспективного плану, Керуючись Законом України про добровільне об’єднання територіальних громад» ст.. 9 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Гальжбіївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Відмовити Ямпільській міській раді в наданні згоди на добровільне об’є днання територіальних  громад  Гальжбіївської сільської ради (с.Гальжбіївка с.Біла с.Оксанівка та с.Улянівка) в Ямпільську об’єднану територіальну громаду в межах Ямпільського району з центром у місті Ямпіль в зв’язку з недоцільністю такого об’єднання.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету, фінансів і цін, соціально – економічного розвитку та комунальної власності.
Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович