Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського
Вінницької
36 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/05/2019 року№674Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с. Біла, вул.. Сергія Камінського, 163 Притуляк Галині Іванівні

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Притуляк Галині Іванівні сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою ,щодо складання документів ,що посвідчує право власносна земельну ділянку без зміни цільового використання орієнтовною площею 0,2500 га,   для будівництва і обслуговування жилогобудинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ),за адресою с. Гальжбіївка, вул.  Незалежності , 44,  Ямпільського району,   Притуляк  Галині Іванівні .
  2. Притуляк Галині Іванівні замовити виготовлення  технічної документації із  землеустрою у організації ,яка має дозвіл (ліцензію) на усі види  робіт.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.
Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович